Tellimuse tühistamine

Sul on õigus peale kauba eest tasumist kuid enne kauba kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Golden Antelope e-posti aadressile tagastus@goldenantelope.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ja oma arvelduskonto numbriga.

Golden Antelope tagastab Sulle ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul peale tellimuse tühistamise avalduse saamist.

Tagastusõigus

Kui Golden Antelope e-poest ostetud toode Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus toode tagastada ja saada 100% raha tagasi (ka transpordikulu). Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest).

Kui klient soovib toodet vahetada teise mudeli või suuruse vastu, siis kliendile uue kauba saatmise kulu kannab Golden Antelope. Vahetatava kauba osas rakenduvad samad tagastamise tingimused, mis tagastusõiguse puhul.

Kauba saab tagastada kui on täidetud järgmised tingimused:

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja kahjustamata. Kaupa võib proovida, kuid selle käigus tuleb tagada kauba ja pakendi minimaalne mõjutatus.
  • Kaup peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses komplekssuses, nagu kliendile väljastamise hetkel. Ehete puhul peab plomm olema kahjustama ja eemaldamata.
  • Kaup, mis saabub kliendini pakendis osadeks võetuna (nt mööbel), peab tagastamisel olema samuti osadeks võetud ning pakendatud samamoodi nagu kauba väljastamisel kliendile.
  • Kauba pakend peab olema avatud ilma pakendit rikkumata, kui see on võimalik.

Esita tagastamise avaldus

Kaupade tagastamiseks saada vabas vormis vastav avaldus e-posti aadressile tagastus@goldenantelope.ee märkides ära tellimuse numbri, tagastatavad tooted ja nende kogused.

Vali viis kauba tagastamiseks:

  • Tagasta kaubad Golden Antelope kauplusesse aadressil Kopli 2c, Tallinn, lahtiolekuaegadel E-L  10.00-19.00.
  • Tagasta kaubad pakiautomaati või kullerteenust kasutades.

NB! Kauba tagastamise transpordikulud kannab klient.

Tagasi saadetud kaupade kättesaamise kohta saadab Golden Antelope Sinu e-postiaadressile kinnituse.

Ostusumma tagastamine

Tagastatud kauba eest kannab Golden Antelope Sulle ostusumma üle koos kohaletoimetamise tasuga esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kauba tagastamiseks saatmiskulud kannab klient.